Podsumowanie akcji „Nowa Inicjatywa – Warto być dobrym 2018”

Na wstępie chcemy gorąco podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji akcji charytatywnej „Nowa Inicjatywa – Warto być dobrym 2018”. Dziękujemy także wszystkim uczestnikom – dzięki Wam udało się zebrać niemałe środki finansowe oraz spędzić wspaniałe popołudnie! Serdecznie dziękujemy także sponsorom, bez których nie byłoby możliwe zorganizowanie tak dużego przedsięwzięcia.

Podczas całego wydarzenia na terenie MOSIRu pojawiło się kilkaset osób, każdy znalazł dla siebie coś interesującego. Dominowały wydarzenia sportowe w tym cieszący się największym powodzeniem – bieg charytatywny. Poniżej można zobaczyć film zmontowany przez jednego z uczestników:

Sportowo podobnym zainteresowaniem cieszył się maraton zumby – w jednym i drugim wydarzeniu równolegle udział wzięło około 150 amatorów sportu, którym kibicowało co najmniej drugie tyle uczestników wydarzenia 🙂 . Po zakończeniu biegu i zumby na scenie pojawił się Mariusz Kupczak, który zaprezentował indywidualny pokaz kulturystyki. Niestety następne punkty programu takie jak konkurs kettlebells czy pokaz treningu na trampolinach musiał się odbyć w mocno okrojonej wersji ze względu na pogarszające się coraz bardziej warunki atmosferyczne. Burza i wyładowania elektryczne zmusiły nas w trosce o bezpieczeństwo uczestników do odwołania zaplanowanych koncertów. Mimo zadaszonej sceny ilość wody spadającej z nieba powodowała zwarcia i uszkodzenia sprzętu. Na szczęście nie przeszkodziło to w rozlosowaniu upominków dla uczestników. Podczas całego wydarzenia dużo atrakcji mogli znaleźć dla siebie także najmłodsi uczestnicy od waty cukrowej po „dmuchańce”, nie zabrakło także stoisk gastronomicznych oraz dedykowanych animacji dla maluchów.

Podsumowując akcję zebraliśmy blisko 11 tysięcy złotych – cała kwota została przeznaczona na cel główny akcji jakim było wsparcie dwójki chorych dzieci. Widząc ogrom dobroci można być dumnym, że brało się udział w czymś tak wyjątkowym, gdzie mimo niepogody zgromadziło się pełno ludzi o wielkim sercu wrażliwych na potrzeby innych – DZIEKUJEMY!

Zapraszamy także do oglądnięcia relacji filmowej z wydarzenia

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.