Pierwsze wrażenia po zakończeniu

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY wszystkim uczestnikom naszego wydarzenia! Dziękujemy również wszystkim sponsorom oraz darczyńcom a także osobom zaangażowanym w pomoc. Dzięki Wam mogliśmy zorganizować imprezę o tak dużym potencjale!

Niestety pogoda pokrzyżowała nam plany przez co nie odbyły się koncerty a pokazy i konkurs Kettlebells oraz trening na trampolinach były bardzo mocno okrojone. Przepraszamy tych, którzy czekali na koncerty a niestety nie odbyły się – ulewna burza na tyle zaszkodziła całej infrastrukturze technicznej, że nie byliśmy w stanie dalej prowadzić wydarzenia nie ryzykując bezpieczeństwa sprzętu oraz uczestników. Nie udało się także przeprowadzić niektórych „aukcji” charytatywnych – poprowadzimy je internetowo.

Udał się natomiast bieg charytatywny, trening zumby, pokaz kulturystyczny i losowanie upominków dla uczestników wydarzenia 🙂 Były to bardzo dobre punkty programu i dziękujemy za wiele dobrych słów jakie od Was usłyszeliśmy!

Pierwsze wrażenia „na gorąco”, zdjęcia, filmy i wiele innych znajdziecie na profilu Facebookowym wydarzenia (kliknij tutaj).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.